مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: 75 پروژه فضای آموزشی در دهه فجرسالجاری در استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، سیدفخر الدین هاشمی در خصوص پروژه های قابل افتتاح در ایام الله دهه مبارک فجر در استان اظهار کرد: ۷۵پروژه آموزشی درقالب ۳۰۷کلاس با زیر بنای۳۵ هزار و۶۶۷مترمربع در چهل و سومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در هرمزگان به بهره برداری می رسد.

هاشمی با بیان اینکه اعتبار پروژه‌های فضای آموزشی از محل اعتبارات استانی، ملی و مشارکت خیرین مدرسه ساز تامین شده است، افزود: برای احداث این پروژه ها مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی در ادامه ابراز داشت: برنامه مجموعه نوسازی مدارس برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ، اولویت قرار گرفتن و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است که در سال‌های گذشته نیز تمرکز و توجه بر این موضوع بوده است.

هاشمی با اشاره به اینکه با مشارکت خیرین مدرسه ساز و نوسازی مدارس هرمزگان بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ مدرسه به صورت مشارکتی ساخته شده است، خاطرنشان ساخت: جهش مدرسه سازی در استان، نشان از عشق و علاقه مردم به کار خیر مدرسه سازی و توجه به تعلیم و تربیت دانش آموزان بوده است.

به گفته وی، در مجموع ۱۷۲ مدرسه توسط مجموعه نوسازی مدارس استان در دست ساخت است که از این تعداد۱۰۷ مدرسه با اعتبار یکهزار و ۷۵۰ میلیارد ریال توسط خیران مدرسه ساز ساخته می شود.

انتهای پیام