در پی تصادف ۴ دستگاه خودرو وانت نیسان سوخت بر و حامل سوخت در یکی از محورهای فرعی و روستایی شهرستان میناب ۵ نفر جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، رییس پلیس راه استان هرمزگان در تشریح جزئیات این حادثه گفت : شب گذشته پنجم شهریور ماه در یکی از محورهای فرعی به سمت روستای پشتکو میناب یکفقره تصادف بین چهار دستگاه خودرو وانت نیسان حامل سوخت حادث شد که در اثر این حادثه خودروها دچار آتش سوزی شدند.

وی افزود : در این حادثه متاسفانه ۵ نفر از عاملان قاچاق سوخت بدلیل شدت جراحت و سوختگی در محل حادثه جان باختند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت : علی رقم تلاش شبانه روزی و تاکیدات پلیس تردد بی مهابای خودروهای شوتی سوخت بر در جاده های فرعی و اصلی مناطق شرقی استان بویژه در جاده بندرعباس – میناب و بالعکس ، تردد در این محور را برای دیگر خودروهای عبوری به خطر انداخته و گاها جان سرنشینان بی گناه این خودروها را می‌گیرد.

سرهنگ مهدی نیک بخت خاطر نشان کرد : از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۷۰ دستگاه خودروی شوتی سوخت‌کش و حامل سوخت قاچاق توسط پلیس راه و مجموعه نیروی انتظامی در جاده های استان توقیف شده انداما اختلاف قیمت میان دو سوی مرز و سود کلان دلالان سوخت موجب شده افراد سودجو و قانون گریز با وجود خطرهای فراوان همچنان به کار پرخطر خود ادامه ‌دهند.

انتهای پیام