نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی از طرف کارکنان و مردم بندرعباس به خاطر فعالیت های مدیر عامل فولاد هرمزگان تشکر کرد و در ادامه از مدیر عامل فولاد هرمزگان بعنوان مدیر توسعه گرا انقلابی و ارزشی تقدیر کرد .

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ،احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی از شرکت فولاد هرمزگان بازدید کرد .

در این بازدید وی در جریان فعالیت ها ، موفقیت ها، و اقدامات و مشکلات این شرکت تولیدی قرار گرفت.

مرادی از فعالیت های صورت گرفته در مدت مدیریت معروفخانی قدردانی کرد و با اظهاراینکه فولاد هرمزگان یکی از شرکت های پیشقدم و سرآمد در زمینه مسئولیت های اجتماعی است و این مسئولیت در این شرکت به خوبی دنبال شده و انجام می شود ، اضافه کرد : فولاد هرمزگان در مدتی کوتاه جهشی غیر قابل تصور در رابطه با مسئولیت های اجتماعی داشته است در همین مدت کوتاهی که شما هدایت این مجموعه را بر عهده گرفته‌اید خدمات بسیار خوبی انجام شده و رضایتمندی در کارکنان و جامعه به وجود آمده است.

وی ضمن ابراز امیدواری برای ادامه روند کنونی در آینده خطاب به معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان ، گفت : حضرتعالی انصافا در این مدت کوتاه در حوزه های مختلف عملکرد بسیار خوبی داشته اید و شما یک تدبیر مدیریتی مدرن همراه با نگاهی انسان دوستانه و عادلانه به نیروی انسانی دارید که این احترام و عزت نهادن به کارکنان، رضایتمندی در این مجموعه را فراهم کرده است و نتیجه آن افزایش انگیزه برای کار و تولید بیشتر خواهد بود. مردم ، کارکنان و‌مدیریت از این نگاه لذت می برند .

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان، توجه به نیروی انسانی از جانب مدیرعامل فولاد هرمزگان را مهم دانست و آن را نشانه اهمیت و ارزش نیروی انسانی در نگاه مدیریت ارشد سازمان دانست و ادامه داد : من به نوبه خود از طرف کارکنان و مردم شهر بندرعباس به خاطر فعالیت هایی که داشتید از شما تشکر می کنم و امیدوارم که این فعالیت‌ها و رضایت جامعه و کارکنان که در پی آن اتفاق می افتند همچنان ادامه داشته باشد.

مرادی در ادامه با بیان اینکه رضایتمندی از جنابعالی و مجموعه تحت مدیریت شما در شهر و بین مردم و افکار عمومی وجود دارد ،عنوان کرد : ما این مسئله را به مسئولین امرمنعکس کرده و به شما و همکارانتان در فولاد هرمزگان خداقوت عرض می کنیم .

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در ادامه نگاهی به قطعی های های مکرر برق و ضرر و زیان صنایع و مردم داشت و در ادامه گفت :عدم اجرای تعهدات و قول های وزیر نیرو در دولت قبل مبنی بر افزایش تولید ۲۵۰۰۰ مگاوات برق و در نهایت هم عدم واردات برق از کشورهای همسایه دلیل این قطعی هاست.

وی در ادامه با اظهار امیدورای مبنی بر حل این مشکل در دولت جدید و اینکه یکی از تعهدات وزیر جدید نیرو برای نمایندگان نیز این بود که این مشکل را در کوتاه مدت بر طرف و حل خواهند کرد، خاطر نشان کرد : در خصوص مشکلات موجود در حوزه برق و انرژی با وزیر صمت صحبت کردیم و قرار شد که ۳۰ هزار مگاوات برق به سرانه تولید برق در سطح کشور افزوده شود . برنامه‌ریزی به سوی انجام این کار، بسیار بزرگ اما شدنی است.

مرادی یکی از راه های حل مشکل در حوزه تامین انرژی را اعتماد به بخش خصوصی عنوان کرد و افزود : این مشکل قابل حل خواهد بود به شرط اینکه بخواهیم ، قطعاً می‌توانیم مشکل را با همکاری همدلی و همراهی به دست متخصصان داخلی حل کنیم. باید بخش خصوصی وارد این عرصه شود و دولت باید به این بخش اعتماد کند و برای آنها امتیاز ها و ویژگی‌هایی در نظر بگیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان با بیان اینکه می‌خواهیم که شما دغدغه ای به جز تولید نداشته باشید، مطرح کرد : حمایت از تولید و پشتیبانی از آن وظیفه ماست و ما وظیفه داریم در این راه تمام تلاش خود را به کار ببندیم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در این دیدار از تلاش ها و حمایت های نمایندگان محترم شهر بندرعباس و مجمع نمایندگان استان و دکتر مرادی از صنایع تشکر کرد.

عطاا… معروفخانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در سال ١۴٠٠و حمایت از تولید و مانع زدایی ها، گفت: ما در فولاد هرمزگان تمام تلاش خود را در جهت رشد و افزایش تولید به کار خواهیم بست. قطعی برق در این مدت به ما خسارات فراوانی وارد نموده است و جبران این خسارات کاری بسیار دشوار است. این در حالی است که این ضرر و زیانی که به ما تحویل شد، در آخر به مصرف کننده نهایی خواهد رسید.

وی با اشاره به طرح های توسعه فولاد هرمزگان ،عنوان کرد : یکی از مشکلات ما کمبود زمین ، در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس است. ما در حال حاضر با کمبود زمین مواجه هستیم و امیدواریم با حمایت جنابعالی و نمایندگان و دیگر مسئولین استان، این مشکل مرتفع شود.

مدیرعامل فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد : در صورتی که زمین مورد نیاز این شرکت تامین شود ما آمادگی داریم تا طرح‌های توسعه خود را در استان اجرا و به سرعت دنبال کنیم تا به اهداف خود برسیم .

معروفخانی تاثیر اجرای طرح های توسعه ای را برای استان هرمزگان بسیار مثبت دانست و افزود: قطعاً اهداف توسعه ما منجر به رشد و توسعه استان خواهد شد و تمام استان و کشور از این طرح های توسعه منتفع خواهند شد

وی از مرادی خواست که نمایندگان و مقامات استان در حل مشکلات بر سر راه توسعه فولاد ، این شرکت را را یاری کنند، ادامه داد : از شما می خواهیم مثل همیشه همراه ما باشید تا بتوانیم مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنیم.