رقابت‌های تنیس ارضی جام حذفی بانوان با قهرمانی تیم هرمزگان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، این دوره از مسابقات تنیس ارضی در  مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و در پایان نماینده هرمزگان توانست با عبور از سد حریف خود عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.

تیم‌های آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان و خانه دان (الف) فینال مسابقات را برگزار کردند و نماینده هرمزگان با پیروزی در دو بازی انفرادی قهرمان شد.

در نخستین دیدار انفرادی، مهتا خانلو از تیم آکادمی تنیس هرمزگان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر مقابل رومینا زینالی از تیم خانه دان (الف) به برتری برسد . در دومین دیدار نیز درسا چراغی از تیم آکادمی تنیس احمدوند با تکرار همین نتیجه مقابل ماندگار به پیروزی دست یافت تا این مسابقه در نهایت به سود نماینده هرمزگان به پایان برسد.

 به این ترتیب تیم آکادمی تنیس هرمزگان در جایگاه نخست ایستاد، خانه دان (الف) در جایگاه دوم ایستاد و تیم های k2 (الف) و پایا چوب تبریز مشترکا سوم شدند.  

در حاشیه برگزاری این دیدار ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، داود عزیزی رییس فدراسیون، فرزین ضیا آذری دبیر فدراسیون،خانم مهرافزا منوچهری نایب رییس فدراسیون در امور بانوان حضور داشتند.  

در این دوره از رقابت‌ها بیش از ٢٠٠ شرکت کننده درقالب ۷۵تیم ازمورخ ۲۲دی تا۴بهمن ماه از استان‌های آذربایجان شرقی،البرز،اصفهان،تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس، کرمان، مازندران، هرمزگان، همدان، یزد و جزیره کیش حضور داشتند.

جای بسی قدردانی است که باحمایتهای مدیرکل محترم و تلاشهای حسین رحمانی دبیر هیئت،تاجگذاری رییس هییت که چنین موفقیتی درتاریخ تنیس هرمزگان رقم زدند.