رئیس اتاق بازرگانی مرکز هرمزگان در نشست خبری تشریح عملکرد دوساله ( 99-98 ) در جمع خبرنگاران استان که در هتل هما بندرعباس برگزار شد ، گفت : وجود دوستی بعنوان استاندار هرمزگان یک بُرد برای استان است .

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، محمدرضا صفا، افزود : اتاق در حال حاضر،  اتاق سابق نیست و همه نمایندگان و هیأت رئیسه اتحاد و همدلی ویژه‌ای دارند و توانستیم رتبه اتاق را از ۳۴ کشوری به زیر ۱۵ و اکنون به رتبه ۱۳ برسانیم.

صفا با اشاره به اینکه از سال ۱۳۱۱ که فعالیت اتاق بازرگانی بندرعباس آغاز شد در کشور فقط ۳ اتاق بازرگانی ایجاد شده بود و بازرگانان این منطقه نقشی دیرینه در توسعه داد و ستد با دنیا داشته‌اند، مطرح کرد : در دو ساله اخیر در حوزه بین الملل توانستیم از استان‌های اول کشور باشیم و در برگزاری وبینارها با کشورهای چین، فرانسه، عراق، پرتقال، قزاقستان، سنگال، ایتالیا، گرجستان و افغانستان توانستیم فعالانه عمل کرده و در رایزنی صادرات محصولات کشاورزی موفق عمل شده است.

وی عنوان کرد : در آینده نزدیک با تکمیل ساختمان اتاق بازرگانی و استقرار اتاق در مکان جدید، گشایش‌های مالی بیشتری خواهیم داشت که می‌توانیم بر وسعت انجام مسؤولیت‌های اجتماعی خود نیز بیافزاییم.

رئیس اتاق بازرگانی مرکز هرمزگان خبر داد : عزم داریم ۱۰ مدرسه و یک درمانگاه خیریه بسازیم.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا