رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از نصب و راه‌اندازی ۵ ایستگاه جدید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، حسین اخلاقی در این ارتباط اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان، این سازمان اقدام به نصب و راه‌اندازی پنج ایستگاه برای توقف تاکسی‌ها کرده است.

وی با بیان اینکه افزایش ایستگاه‌های تاکسی از برنامه‌های این سازمان طی سال جدید است، افزود: با در نظر گرفتن سیمای شهری و همچنین ارتقاء سطح کیفی حمل و نقل درون شهری، جانمایی این ایستگاه‌ها در مناطق مختلف قرار گرفته است.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: پس از بازدیدهای میدانی کارشناسان در حوزه مطالعات و ایمنی ترافیک و همچنین توجه به کاهش ترافیک و تجمع مسافران برای استفاده از تاکسی، این ایستگاه‌ها برای پنج مسیر شامل خطوط تاکسی بندر شهید رجایی، بیست متری شاهد، کوی ملت، ششصد دستگاه و ترمینال مشخص شده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس تاکید کرد: رضایت شهروندان اساس کار این سازمان است.

اخلاقی در انتها نیز عنوان کرد: پیش از اجرای این طرح، ایستگاه‌های تاکسی در خطوط مختلف، بهسازی و ساماندهی شده و در همین راستا در تلاشیم که خدمات مطلوب‌تری به شهروندان ارایه شود. وی همچنین تاکید کرد: کاهش دغدغه های تاکسیرانان نیز جزو دیگر برنامه‌های این سازمان است که ارایه خدمات بیشتر به آنها طی سال جاری در دستور کار قرار دارد