مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از بهره برداری ۱۵ پروژه آبرسانی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، عبدالحمید حمزه پور با تبریک فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با بیان اینکه شرایط فعلی کشور با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست، افزود: تا پیش از انقلاب اسلامی شرایط حاکم بر کشور به گونه ای بود که شاهد توسعه ای در کشور نبودیم و مردم امیدی به سیاست های آن نداشتند.

وی ادامه داد: قطار توسعه و پیشرفت ایران پس از انقلاب فزونی گرفت و علیرغم موانعی که دشمن سد راه انقلاب گذاشت، قطار توسعه انقلاب هیچ گاه متوقف نشد و مردم شاهد رشد و توسعه در همه جنبه ها شدند.

به گفته مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان در حوزه آبرسانی نیز تا پیش از انقلاب توسعه ای رخ نداده بود و هر آنچه که الان داریم از برکت نظام انقلاب اسلامی است بطوریکه رشد و توسعه چه در بخش شهری و چه در بخش روستایی قابل قیاس با پیش از انقلاب نیست.

وی ادامه داد: درصد برخورداری مناطق روستایی از آب پایدار ۸۹ درصد است که این توسعه و رشد از برکت انقلاب اسلامی است و باید به آن ببالیم.

حمزه پور در ادامه با بیان اینکه دولت سیزدهم که نمونه مثال زدنی یک دولت انقلابی است، گام های مثبتی در راستای تحقق شعار خود و رسیدگی به محرومان برداشته است، افزود: این دولت در حوزه آبرسانی نگاه مثبتی دارد و تکمیل ۱۵ پروژه نیز با حمایت های ویژه استاندار هرمزگان محقق شده است که مردم استان هرمزگان در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از آن بهره مند می شوند.

وی اعتبار هزینه شده برای پروژه های قابل افتتاح دهه فجر را ۲ هزار و ۳۳۶ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: از مجموع پروژه های تکمیل شده ۱۴ پروژه در بخش آبرسانی و یک پروژه در بخش فاضلاب به بهره برداری می رسد.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ۵ پروژه در شهرستان بندرعباس، ۲ پروژه در شهرستان بندرلنگه، ۲ پروژه در بندرخمیر و در شهرستان های رودان، بشاگرد، سیریک، بستک، میناب و حاجی آباد هر کدام یک پروژه به بهره برداری می رسد.

حمزه پور تصریح کرد: با بهره برداری از این پروژه ها وضعیت آب مورد نیاز جمعیتی بالغ بر ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان بهبود می یابد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: بهره برداری از پروژه های آبرسانی در دهه فجر بتواند بخشی از خواسته های مردم وفادار به انقلاب اسلامی را جامه عمل بپوشاند.

مدیرعامل آبفا در پایان گفت: شرکت آب و فاضلاب هرمزگان نیز هم راستا با سیاست های انقلاب اسلامی هر آنچه در توان دارد را برای خدمت به مردم انجام خواهد داد تا شاهد توسعه روزافزون در این حوزه باشیم.

انتهای خبر