مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات اجرایی زیرسازی و احداث ابنیه فنی باند رفت اتوبان رمکان به گیاهدان به طول 4 کیلومتر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، حسین ناصری نژاد با اعلام این خبر گفت: توسعه راه ها و جاده های جزیره قشم به عنوان مهمترین رکن توسعه عمرانی و اقتصادی جزیره در دستور کار سازمان منطقه آزاد قشم قرار دارد و با تمام توان پیگیری می شود.
وی ادامه داد: عملیات زیرسازی و احداث ابنیه فنی باند رفت اتوبان رمکان به گیاهدان، با هدف تکمیل مسیر دسترسی ایمن شهروندان و گردشگران از درگهان تا رمکان آغاز شد.
مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: زیرسازی و احداث ابنیه فنی این اتوبان با اعتباری حدود ۱۷۰ میلیارد ریال آغاز شده و امید است با تامین به هنگام منابع مالی تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.
ناصری نژاد با تاکید بر اهتمام سازمان منطقه آزاد قشم، بر توسعه بزرگراه ها و جاده های جزیره، بهسازی و ساماندهی مسیرهای موجود و اصلاح نقاط حادثه خیز، اظهار امیدواری کرد: با ادامه نهضت راه سازی که هم اکنون در سراسر جزیره دنبال می شود، فراهم سازی زیرساخت های توسعه همه جانبه و پایدار قشم تسهیل شود.