مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس از برپایی«خیمه انقلاب» همزمان با چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در میدان انقلاب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، مجتبی سلیمی در این ارتباط اظهار کرد: خیمه انقلاب واقع در میدان انقلاب در مرکزیت شهر بندرعباس به مناسبت دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب طراحی شده و آماده بازدید شهروندان است.
وی با بیان اینکه هدف ما این است که با این کار هویت‌ میدان انقلاب را به همه شهروندان بندرعباسی نشان دهیم، افزود: این نمایشگاه با محتوای نوستالژی مرتبط با دهه فجر و فعالیت‌ اشخاص و گروه‌های انقلابی شهر بندرعباس آماده بازدید است.
مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس با بیان اینکه تظاهرات انقلابی بندرعباس از همین میدان شروع می‌شد، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه دو مسجد قدیمی شهر بندرعباس که از پایگاهی برای انقلابیون محسوب می‌شد، طراحی شده است.
سلیمی بیان کرد: نمایش تصاویر قدیمی در خصوص فعالیت‌های انقلابی مانند برگزاری نمازهای جماعت پرتعداد، تظاهرات مردم بندرعباس و غیره از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است.
وی از نمایش تصویر ۲۲ شهید ترور بندرعباس در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: توجه ویژه به حضور و نقش غیر قابل انکار بانوان بندرعباسی در تحرکات و فعالیت‌های انقلابی از دیگر ویژگی‌های این نمایشگاه ویژه دهه مبارک فجر است.