معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم، کنترل خشم و احکام اسلامی ویژه کارکنان مدیریت تخلفات شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، اسماعیل موحدی‌نژاد در این ارتباط اظهار کرد: ارتقاء علمی و کیفی واحدهای رفع تخلفات باعث افزایش سطح آگاهی و اعتماد شهروندان به عملکرد شهرداری می‌شود.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری این دوره‌های آموزشی، افزود: به منظور افزایش دانایی و آگاهی کارکنان این مدیریت، دوره‌های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم با هماهنگی دادستان و معاونت پیشگیری از جرم دادگستری استان برگزار شده است.

معاون خدمات‌شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به حضور ۱۶۶ نفر از پرسنل این مدیریت در سلسله دوره‌های یاد شده، گفت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان تبلیغات اسلامی، دوره‌ آموزشی احکام و اخلاق اسلامی نیز ویژه این افراد برگزار شده است.

موحدی‌نژاد همچنین از برگزاری دوره کنترل خشم و قوانین حقوقی در حوزه مربوط به اراضی و جلوگیری از تخلفات و ساخت و سازهای غیر مجاز خبر داد و تصریح کرد: سایر دوره‌های آموزشی لازم ویژه کارکنان این بخش که ارتباط زیادی با شهروندان دارند، تا پایان سال جاری برگزار می‌شود.