شرکت پالایش نفت بندرعباس در سومین جشنواره ملی حاتم ، تندیس حمایت از تولید ملی را دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ؛ در اختتامیه سومین جشنواره ملى حاتم (حمایت از تولید ملى) که با حضور مقامات دولتی کشور و مدیران برگزیده صنعت و اقتصاد کشور در مرکز همایش‌هاى بین المللى صدا و سیما برگزار شد ، شرکت پالایش نفت بندرعباس تندیس و نشان این جشنواره ملی را دریافت کرد. 

سومین جشنواره ملى حاتم در راستاى تمرکز بر محور ارزیابى نقش، جایگاه و توانمندى هاى بالقوه و بالفعل سازمان هاى ملى و بنگاه هاى اقتصادى در افزایش تولید ناخالص داخلى با حضور شرکت های بزرگ معدنی و صنعتی کشور برگزار شد.

در مراسم اختتامیه این جشنواره از  صنایع و بنگاه های ارزش آفرین کشور در بخش هاى خصوصى و دولتى با اعطای «نشان ملی حاتم»، تجلیل شد که شرکت پالایش نفت بندرعباس با معرفی اقدامات صورت گرفته در حوزه خودکفایی، افزایش و بهبود ظرفیتهای تولید، پروژه های شاخص زیست محیطی، فعالیت های عام المنفعه و اقدامات هدفمند در حوزه مسئولیت های اجتماعی (CSR)، انجام موفق پروژه های مرتبط با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در حوزه بومی سازی و حمایت از ساخت داخل با استفاده از دانش بومی نشان ملی جشنواره حاتم را دریافت کرد. 

سومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) به همت موسسه مطالعات خلیج فارس و با همکاری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، دانشگاه صنایع و معادن و خانه کارگر برگزار شد.

گفتنی است با توجه به شیوع ویروس کرونا این همایش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود برگزار گردید.