همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با حضور سیدفخرالدین هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس استان، سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، حامدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب ،خیرین و جمعی از مسولین مدرسه 9 کلاسه امیرکبیر گوربند در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، هاشمی در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد : مدرسه ۹ کلاسه امیرکبیر گوربند با زیربنای ۶۰۵ مترمربع وبا اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

وی همچنین با اشاره به اینکه این مدرسه با مشارکت خیر واداره کل نوسازی مدارس احداث شده است، ابراز داشت: ۲۴ میلیارد ریال توسط خیر برای این فضای آموزشی هزینه شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان خاطرنشان ساخت:در شهرستان میناب تعداد ۲۴ پروژه فضای آموزشی در قالب ۱۰۰ کلاس درس با زیربنای ۱۰ هزار و ۱۶۱مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲۸میلیارد تومان در هفته دولت و مهرماه سال جاری افتتاح می شود.

گفتنی است اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان ۱۲۴ پروژه فضای آموزشی در قالب ۵۱۵ کلاس درس با زیربنای ۵۶ هزار و ۶۶۰مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیارد تومان در مناطق مختلف استان هرمزگان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و همزمان با هفته دولت به دانش آموزان این مرزو بوم تقدیم خواهد کرد .

انتهای پیام