همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با حضور مهدی دوستی استاندار ، سیدفخرالدین هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس استان ، سیدعبدالله هاشمی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز هرمزگان ، گل پاگون خیر نیک اندیش و جمعی از مسولین استانی مدرسه 18 کلاسه متوسطه تیزهوشان نوردر شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، هاشمی در این آیین ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت اظهار کرد : مدرسه ۱۸ کلاسه متوسطه دوره اول و دوم تیزهوشان نور با زیربنای ۲ هزار و ۴۲۵ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد : تلاش مسولان در عرصه خدمت رسانی وظیفه دولتمردان بوده و مشارکت خیرین بزرگوار در امر گسترش فضاهای آموزشی امری مقدس و قابل تقدیر می باشد.

مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان با تاکید بر گسترش فرهنگ انفاق در جامعه خاطرنشان کرد: امروز خیرین بازوی توانمند نوسازی مدارس در احداث و بهسازی فضاهای آموزشی می باشند.

هاشمی همچنین ابراز داشت: ۲۴۰ میلیارد ریال توسط خیر جهت احداث این فضای آموزشی هزینه شده است.

به گفته وی، شهرستان میناب با وسعت ۵هزار و ۱۴۲ کیلومتر مربع به عنوان دومین شهرستان دراین استان بوده که با بهره برداری از ۲۴ پروژه آموزشی در هفته دولت و مهرماه سالجاری بیشترین پروژه فضای آموزشی را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است؛ اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان  124پروژه فضای آموزشی در قالب ۵۱۵ کلاس درس با زیربنای ۵۶ هزار و ۶۶۰مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیارد تومان در مناطق مختلف استان هرمزگان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و همزمان با هفته دولت به دانش آموزان این مرزو بوم تقدیم خواهد کرد.

انتهای پیام