مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: در اثر بارندگی عصر یکشنبه 16 آذرماه در شهرستان پارسیان، متاسفانه دو دستگاه خودروی پژو پارس و وانت پراید با پنج سرنشین دچار سانحه شدند.


به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، مهرداد حسن زاده اظهار کرد: به علت جاری شدن سیلاب و ریزش کوه، پنج سرنشین دو خودروی پژو پارس و پراید وانت مفقود، که بلافاصله با پیگیری مدیریت بحران استان و حضور فرماندار شهرستان پارسیان در محل، با کمک نیروهای امدادی و عملیاتی و همکاری خوب اهالی، خودروها و مفقودین پیدا شدند.

منابع محلی می‌گویند: کوه ریزش کرده و شدت سیلاب اولیه سرازیر شده از کوه به قدری زیاد بوده که دو خودرو را با خود برده است.

وی ادامه داد: در این سانحه دلخراش متاسفانه چهار نفر از هموطنان عزیز جان خود را از دست دادند و یک نفر هم با حال وخیم به مراکز درمانی پارسیان اعزام گردید که متاسفانه ساعتی پیش جان خود را از دست داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان ضمن تسلیت به خانواده های حادثه دیده، افزود: با توجه به تدوام بارندگی‌ها در روزهای آینده به ویژه در شهرستان‌های پارسیان، حاجی‌آباد و بندرعباس، از هم استانی های عزیز می خواهیم، اخطارها و هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا