استاندار هرمزگان گفت : خدمات بی وقفه به مردم مطابق منویات و دستورات مقام معظم رهبری ادامه دارد.

به گزارش صبح دریانیوز ، مهدی دوستی در دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان که با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) ، فرماندار بندرعباس ، رئیس اتاق بازرگانی و جمعی از مسئولان دولتی برگزار شد ، اظهار کرد : این واقعه دردناک را به مقام معظم رهبری تمام ملت ایران اسلامی و مردم شریف هرمزگان تسلیت می‌گویم.

دوستی افزود : این ضایعه دردناک، داغ بزرگی است و آنچه که به ما تسکین می‌دهد حضور و هم دردی مردم است، ما تجربه تاریخی داریم و در برهه‌های مختلف خون شهیدان باعث ماندگاری انقلاب شده و ادامه راه این انقلاب برگرفته از خون شهدا بوده است.

وی گفت : این خون‌های پاک شهدای امروز نیز در راه خدمت به مردم بر زمین ریخته شده و قطعاً جان تازه‌ ای به انقلاب اسلامی خواهد داد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد : مقام معظم رهبری مسیر را مشخص کردند و تأکیدی که داشتند ادامه خدمت بدون وقفه به مردم عزیز بود و اینکه حرکت جمهوری اسلامی با تمام قدرت و قوا ادامه خواهد داشت، مردم ایران از این دست تجربه‌های سخت بسیار دارند و روز به روز مستحکم‌تر شدند تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی یعنی امام عصر بدهند.

دوستی گفت : خدمات بی وقفه به مردم مطابق منویات و دستورات مقام معظم رهبری ادامه دارد، از دیروز نیز با تشکیل جلسات فوق العاده تصمیماتی برای مسائل مختلف اتخاذ شد و بازدیدی هم از بندر شهید رجایی و گمرکات داشتیم.

وی افزود : برای گرامیداشت و بزرگداشت شهدای عزیز مراسم در سراسر استان برگزار خواهد شد که اطلاع رسانی در این زمینه صورت خواهد گرفت.

پایان خبر /