مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از اهدای 180 سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند در مناطق محروم استان هرمزگان با همکاری و مشارکت قرارگاه مدینه منوره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، جلیل تراهی در مراسم کمک های مومنانه به نام “سرزمین احسان” با اشاره به اینکه این نهاد در راستای تسهیل امر ازدواج آسان به زوج های جوان اقدامات موثری را انجام داده است، گفت: در این مرحله از رزمایش، تعداد ۱۸۰سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند در مناطق محروم استان اهدا شد.

تراهی افزود: ارزش هر سری جهیزیه ۱۵میلیون تومان بوده که در مجموع دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به این امر اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به اینکه این تعداد سری جهیزیه با همکاری و مشارکت قرارگاه مدینه منوره تهیه شده است، تصریح نمود: یخچال، اجاق گاز، فرش، جاروبرقی، پتو و ظروف کامل آشپزخانه از جمله اقلامی هستند که در این رزمایش به زوج های نیازمند مناطق محروم استان اهدا گردید.

سردار محمد مارانی، فرمانده قرارگاه منطقه ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه نیز در این مراسم بیان کرد: تامین ۱۸۰جهیزیه برای زوج های جوان مناطق محروم که به دلیل مشکلات مالی، توانایی تامین لوازم زندگی خود را ندارند، تهیه شده است.

شایسته ذکر است شانزدهمین رزمایش کمک های مومنانه در سطح استان هرمزگان با حضورسرتیپ پاسدار علی اکبر پور جمشیدیان، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر مسئولین استانی در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد.

انتهای پیام