طی مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت فولاد هرمزگان از ۴ نفر از کارگران نمونه استانی فولاد هرمزگان و همچنین تیم فوتبال 6 نفره فولاد هرمزگان که در مسابقات شرکت‌های کارگری دنیا در مسکو مقام قهرمانی را کسب کرده بود، تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، در این مراسم عطاالله معروفخانی با اشاره به افتخارآفرینی‌های تیم‌های ورزشی شرکت فولاد هرمزگان در چند ماه اخیر در مسابقات ملی و بین‌المللی بیان کرد: شرکت فولاد هرمزگان برای افزایش نشاط عمومی در جامعه به ویژه استان هرمزگان، توجه به ورزش را در قالب مسئولیت‌های اجتماعی در دستور کار قرار داده است که این توجهات باعث شده از سال گذشته تاکنون ۳۵ عنوان ملی و بین‌المللی برای تیم‌های ورزشی شرکت کسب گردد.  اخیرا نیز تیم فوتبال ۶ نفره  توانست در مسابقات کارگری شرکت‌های دنیا در مسکو مقام قهرمانی را به دست آورد. بدون شک این قهرمانی مایه سرافرازی کشور ما و نیز شرکت فولاد هرمزگان در کشور و مایه خوشحالی مردم استان هرمزگان به ویژه کارکنان و کارگران شرکت فولاد هرمزگان شده است.

وی در ادامه به سایر موفقیت‌های فولاد هرمزگان در زمینه‌های علمی و کسب جوایز متعدد توسط کارکنان فولاد هرمزگان در جشنواره های گوناگون اشاره کرد و از همت و تلاش و کار تیمی آنان قدردانی کرد.

در پایان این مراسم، مدیرعامل شرکت به همراه معاونان با اهدای لوح سپاس از اعضای تیم  6 نفره فوتبال  و همچنین تیم ۴ نفره فولا‌د هرمزگان که با ساخت پایلوت بازیافت و تبدیل غشاهای مستعمل آب‌شیرین کن های اسمز معکوس (RO) به غشا های متخلخل اولترافیلتراسیون (UF) به عنوان نمونه استانی در بخش صنعت انتخاب شده بودند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام