مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در سفر به شهرستان خمیر با حجت الاسلام والمسلمین صالحی امام جمعه این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، امام جمعه شهرستان خمیر در این دیدار با بیان اینکه فعالیت شرکت آب و فاضلاب ملموس است، افزود: وضعیت فعلی آب در این شهرستان نشان می دهد که فرایند خوبی برای خمیر رقم خورده که با وجود دغدغه آب در جای جای استان هرمزگان، منطقه خمیر شرایط مطلوب تری نسبت به دیگر مناطق دارد.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی، شرایط فعلی آب خمیر را ناشی از مدیریت خوب شرکت آب و فاضلاب عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با ورود مدیرعامل آبفا و عملکرد مناسب مدیر آب و فاضلاب شهرستان خمیر، منطقه کشار نیز به نقطه رضایت بخشی در تامین آب رسیده است که امیدواریم با برنامه های در دستور کار و اضافه شدن ظرفیت های جدید، تحول بزرگی در این شهرستان رخ دهد.

در ادامه این دیدار، امین قصمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با بیان اینکه جلب اعتماد مردمی یکی از دلایل تحقق برنامه های رفع تنش آب شهرستان خمیر بوده است، افزود: تا دو سال پیش شهرستان خمیر با مشکلات زیادی در تامین آب مواجه بود که با ایجاد ظرفیت های جدید، مسئله آب خمیر مرتفع شد.

وی با بیان اینکه طی یک و نیم سال گذشته بیش از ۴۵۰ میلیارد ریال پروژه های آبرسانی در شهرستان خمیر اجرا شده است، تصریح کرد، مردم با دیدن فعالیت های عمرانی آب و فاضلاب به آینده امیدوار و در راستای تحقق برنامه ها با ما همراهی می کنند.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از مطالبه گری مردم شهرستان خمیر با عنوان مطالبه گری معقولانه و منطقی یاد کرد و گفت: این نوع مطالبه گری انگیزه مضاعف به مجموعه آب و فاضلاب می دهد تا کارها با سرعت و حساسیت بیشتری دنبال شود.

وی ادامه داد، آب و فاضلاب هرمزگان همواره خود را پاسخگوی مطالبات مردمی می داند و طی سنوات گذشته برای رفع ابهامات معاونین هر حوزه با حضور میدانی در شهرستان خواسته ها را از نزدیک بررسی و اقدام لازم انجام شده است.

قصمی با اشاره به مصرف آب در شهرستان خمیر گفت: با اطلاع رسانی مجموعه آبفا و همراهی مردم، مدیریت مصرف در این شهرستان به عدد قابل قبولی رسیده است.

گفتنی است، در این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین لبخندان مشاور امور فرهنگی مدیرعامل، عمار حیدری مسئول امور فرهنگی و دینی آبفا و جهانگیر حسین زاده مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خمیر نیز حضور داشتند.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا