معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس، گفت: دو نفر از کارکنان این مجموعه در نخستین المپیاد علمی شهرداری‌های کشور شایسته تقدیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، محمد مهدی جهانبخش در این ارتباط اظهار کرد: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و برای ارتقای سطح دانش شغلی و علمی کارکنان شهرداری‌های سراسر کشور، اولین المپیاد سراسری را به صورت غیرحضوری از طریق سامانه آموزش مجازی مدیریت شهری و روستایی برگزار کرده است.
وی با اشاره به اینکه این المپیاد سراسری با حضور ۲۳۱ نفر از کارکنان شهرداری‌های کشور برگزار شد، افزود: شرکت‌کنندگان این المپیاد، در آموزش‌های مکاتبه‌ای که پیش از این در ۳۱ استان کشور برگزار شد، به عنوان نفرات برتر انتخاب شده بودند.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در مجموع، پنج امتیاز برتر این المپیاد را، استان‌های یزد، قم و کهکیلویه و بویراحمد کسب کردند.
جهانبخش ادامه داد: همچنین رتبه‌های بعدی در این المپیاد را، ۱۱ نفر از شرکت کنندگان استان‌های آذربایجان غربی، یزد، تهران، کرمان، آذربایجان شرقی، اردبیل، هرمزگان، قزوین و لرستان به خود اختصاص دادند.
جهانبخش گفت: از شهرداری بندرعباس،«حمیده افشار» و« پردیس پرتو» شایسته تقدیر اولین المپیاد علمی کارکنان شهرداری‌های کشور انتخاب و معرفی شد.