فرمانده انتظامی هرمزگان ، گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان میناب طی یک عملیات پلیسی 253 کیلو و 800 گرم تریاک کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، سردار “غلامرضا جعفری” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت : مأموران پلیس موادمخدر میناب در راستای مبارزه جدی با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی و هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر بوسیله وانت نیسان توسط احدی از قاچاقچیان مطلع و موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود : مأموران با تشکیل چند اکیپ محل تردد این محموله قاچاق واقع در محور “هشتبندی – روستای چراغ آباد”، اعزام و ضمن پایش خودرو های عبوری خودرو وانت نیسان مورد نظر را شناسایی و دستور توقف دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت : راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و گریز با سرعت عمل مأموران، خودرو متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۲۵۳ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط شد.

این مسئول انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در این عملیات ،هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت و آسایش عمومی شهروندان عنوان کرد و اظهار داشت: پلیس با به‌ کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تأمین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرائم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .