مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان ، در سفر به جزیره کیش با مسئولین این منطقه در خصوص نحوه گازرسانی به این جزیره دیدار و هم چنین در خصوص همین امر در برنامه زنده تلویزیونی این جزیره حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، حمزوی به همراه رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان و رئیس اداره گاز ناحیه کیش در بیستم آذرماه ۹۹با سفر به این جزیره،با غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد کیش دیدار کردند.

حمزوی در این جلسه به محور گازرسانی به جزیره کیش اشاره و افزود: باتوجه به بیماری کرونا و مشکلاتی که این بیماری فراگیر برای اجرای پروژه های اجرایی،ایجاد کرده اما پرسنل خدوم شرکت گاز هرمزگان در راستای رفاه شهروندان،تعهد کاری،صادقانه و مجاهدانه و با رعایت پروتکل های بهداشتی مشغول به اجرای پروژه های گازرسانی در شهرستان ها می باشند.

وی اظهار کرد: گازرسانی به جزیره کیش نیز در اولویت کاری شرکت گاز قرار دارد و با توجه به این که نیروگاه های گازی در جزیره به دلیل کمبود گاز، روزانه یک میلیون لیتر گازوئیل مصرف می کنند و بی شک با آمدن گاز شهری به این منطقه، شاهد رشد و تحول عظیمی در نیروگاه ها خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان اظهار کرد: در مراحل پایانی انتخاب پیمانکار گازرسانی به کیش هستیم وجهت تسریع در انجام این پروژه عظیم گازرسانی،ضرورت و هماهنگی بیشتری را از مسئولین این جزیره خواستاریم.

در ادامه غلامحسین مظفری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز ضمن تشکر از شرکت گاز استان هرمزگان که حتی در ایام کرونا نیز مجدانه و مجاهدانه، پروژه های گازرسانی بدون وقفه در حال انجام است و پیگیر عملیاتی شدن پروژه گازرسانی در این جزیره می باشند، افزود: گاز نعمتی الهی است و بی شک با ورود آن به جزیره شاهد رشد روز افزون این منطقه خواهیم بود و مسئولین جزیره نیز می بایست، هماهنگی های لازم با شرکت گاز را در خصوص اجرای این پروژه به نحو احسن را داشته باشند.

حضور مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان در برنامه زنده تلویزیونی از شبکه کیش

بیستم آذرماه ۹۹ و ساعت۱۷ ، مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان در برنامه زنده تلویزیونی شبکه کیش حضور یافت و در این گفت و گوی زنده با کیشوندان، بیان کرد: گاز شهری بی شک رفاه اجتماعی بالاتری رابرای شهروندان رقم خواهد زدو با توجه به اهمیت این موضوع،گازرسانی به کیش در ۳ فاز زمانبندی شده است.

حمزوی اظهار کرد:فاز اول، گازرسانی به نیروگاه ها، فاز دوم، گازرسانی به صنایع و صنوف پرمصرف جزیره و فاز سوم نیز با هماهنگی سازمان منطقه ازاد کیش، آمادگی جهت گازرسانی به منازل و خانوار های کیشوندان را داریم.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا