نائب رئیس انجمن علمی پدافند غیرعامل استان هرمزگان، از آغاز عضوگیری جدید این انجمن از میان اساتید دانشگاه، دانشجویان و سایر علاقمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، حمیدرضا حیدری‌پوری با اعلام این خبر اظهار کرد: کسانی که علاقمند به مباحث پدافند غیرعامل هستند، می‌توانند عضو این انجمن شوند.

وی با اشاره به زمینه‌های فعالیت این انجمن، افزود: فناوری اطلاعات، محیط زیست، انرژی، کشاورزی، فرهنگی و هنری، راه و شهرسازی، ارتباطات و سایر زمینه‌های فعالیتی از شاخه‌های فعالیتی این انجمن است، که علاقمندان می‌توانند در شاخه مورد نظر عضو شده و فعالیت‌های پدافند غیرعاملی را انجام دهند.

نائب رئیس انجمن علمی پدافند غیرعامل استان هرمزگان خاطرنشان کرد: داوطلبین عضویت در کمیته‌های مختلف این انجمن می‌توانند با مراجعه به اداره‌کل پدافند غیرعامل استان نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

حیدری‌پوری در ادامه سخنانش نیز با اشاره به برخی دیگر از فعالیت‌ها و برنامه‌های انجمن علمی پدافند غیرعامل استان تصریح کرد: برگزاری دوره‌های تخصصی پدافند غیرعامل و شناسایی نخبگان علمی که دارای جایگاه و رتبه لازم باشند، از دیگر برنامه‌های این انجمن است.

نائب رئیس انجمن علمی پدافند غیرعامل استان هرمزگان گفت: در این انجمن به دنبال این هستیم که با فرهنگسازی پدافند غیرعامل در جامعه، فضایی به وجود بیاوریم که همه بخش‌های جامعه اهمیت این مقوله مهم را درک کرده و با آن آشنا شوند.

حیدری‌پوری ضمن قدردانی از همکاری‌ها و همراهی خوب دستگاه‌های اجرایی و خصوصا اداره‌کل پدافند غیرعامل استان، تاکید کرد: پدافند غیرعامل در حقیقت حاصل تفکر و اقداماتی است که بتوان برای رفع تهاجم دشمن، بدون استفاده از ادوات جنگی استفاده کرد.