رئیس کل دادگستری هرمزگان از آغاز روند اجرای مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز،مجتبی قهرمانی افزود: به محض پایان سفر استانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای، با حضور اینجانب در شهرستان بندرلنگه به همراه رئیس دادگستری و دادستان این حوزه قضایی، ضمن رسیدگی به مشکلات یک فعال اقتصادی که در دیدار با رئیس محترم قوه قضاییه درخواست خود را مطرح کرده بود، جهت رفع فوری موانع تولید و کسب و کار او دستورات لازم صادر شد.

 قهرمانی همچنین خاطرنشان کرد: دستورات ریاست محترم قوه قضاییه در سفر به استان هرمزگان در حال دسته بندی، تعیین مهلت و تدوین می باشند.

وی با اشاره به موضوع فاسد شدن ۴ هزار تن گچ وارداتی در یکی از انبارهای بندر شهید رجایی بندرعباس که در جریان بازدید رئیس قوه قضاییه مطرح شد نیز اعلام کرد: در این خصوص، کارگروه ویژه ای جهت تعیین تکلیف فوری موضوع تشکیل شده که اعضای این کارگروه ضمن انجام اقدامات اولیه و کارشناسی، در حال جمع بندی مستندات به منظور اعلام نتیجه می باشند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تأکید کرد: اجرای کلیه اوامر ریاست محترم قوه قضاییه بلافاصله پس از اتمام سفر در دستور کار ویژه دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفته و به لطف خداوند متعال همه مصوبات به نحو احسن و با قید فوریت اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام