مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس در راستای همکاری دو جانبه جهت تحقق اهداف مشترک محلات، با اعضای دفتر تسهیلگری محله نخل ناخدا دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، مهدی رنجبری طی نشستی با اعضای دفتر تسهیلگری محله نخل ناخدا، اظهار کرد: محله نخل ناخدا یکی از قدیمی ترین محلات با بافت نسبتا فرسوده است که برای تغییر ساختار سازه های موجود در این محله باید تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شود.
رنجبری خاطر نشان کرد: بندرعباش شهری برای همه مردم است و خدمات رسانی به شهروندان از اولویت های اصلی شهرداری منطقه یک است.
وی افزود: با همکاری شهروندان بندرعباسی در اجرای طرح محله به محله درکشور پیشتاز است.
وی اجرای لایروبی خورها در محدوده منطقه یک را موفقیت آمیز اعلام کرد، و گفت: گستردگی خدمات ارائه شده از سوی شهرداری به شهروندان در محلات زیاد است، و پاکسازی محلات و اصلاح مشکلات نیازمند همکاری و همراهی مردم با شهرداری است.
مدیر منطقه یک شهرداری با اشاره به حضور مستمر نیروهای این منطقه در طرح هفتگی محله به محله اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری شهروندان، بندرعباس در اجرای طرح محله به محله در کشور پیشتاز است.
لازم به ذکر است؛ در راستای بررسی موضوعات و مشکلات محله دامائی شهردار منطقه یک به همراه رییس ناحیه یک با بزرگان و هیات امنای مسجدعلی ابن ابیطالب(ع) دیدار و دستورات لازم جهت رفع موضوعات مطرح شده صادر کرد.