‌رئیس جمهور کشورمان ‌در چهاردهمین سفر استانی به استان هرمزگان سفر کرد تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم‌ این منطقه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در ‌سفری دو روزه به استان هرمزگان ضمن  بازدید سرزده و میدانی از مناطق مختلف استان، در نشستی با نخبگان، علما، روحانیون و افراد شاخص استان،‌ ‌برخی از وزرای دولت همچون صمت، تعاون، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی، وزیر کشور و وزیر بهداشت ‌بازدید میدانی از شهرستان‌های استان خواهد داشت.

آیت‌الله رئیسی، در نخستین برنامه در سفر استانی به هرمزگان در منطقه محروم توکهور و هشتبندی حضور یافت و از نزدیک در مشکلات مردم این بخش قرار گرفت. در سیل اخیر ‌خسارت فراوانی به کشاورزی و زراعت مردم این بخش وارد شد و زمین‌های کشاورزی به زیر آب رفت.

‌رئیس جمهور پس از بازدید از این منطقه در جمع کشاورزان آسیب‌دیده از سیل‌ حضور یافت و ضمن شنیدن درد دل آنها از مسئولان مربطه خواست سریعا مشکلات آنان را برطرف کند.

در این سفر وزرای اقتصاد، وزیر بهداشت، وزیر کشاورزی، وزیر راه و شهرسازی، وزیر نفت، وزیر نیرو، وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون توسعه روستای ریاست جمهوری، معاون امور زنان رئیس جمهور، وزیر میراث فرهنگی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر کشور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس دفتر، معاون اجرایی و سرپرست نهاد و وزیر ورزش، رئیس جمهور را همراهی خواهند کرد.

انتهای پیام