بمناسبت روز ملی تکریم بازنشستگان ، از سال ها خدمات دو تن از کارکنان امور مالی منطقه هرمزگان و یک نفر از همکاران عملیات دریایی و یکی از بانوان ناحیه کیش که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند ؛ تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ؛ در آیینی با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور تعداد کمی از همکاران واحدهای مختلف ستادی از زحمات و سال ها خدمات آقایان علی اصغر قاسمی افشار و عبدالحسین ناصری که در واحد امور مالی ستاد بندرعباس شاغل بودند و آقای جواد شفیعی شاغل در واحد عملیات دریایی و خانم معصومه سادات حسینی همکار ناحیه کیش ، قدردانی شد.

در ابتدای این جلسه عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر منطقه هرمزگان با اشاره به قدر و منزلت و جایگاه افراد باتجربه در سازمان ها گفت : تنها راه جلوگیری از آزمون و خطا و آموزش صحیح افراد جدید الورود به شرکت بهره مندی از تجربه پیشکسوت ها و قدیمی های آن حوزه است.

مدیر منطقه هرمزگان افزود : ما با احترام و تکریم بازنشستگان در واقع به منبع عظیم دستاوردهای شرکت که در اثر تلاش این عزیزان شکل گرفته است؛ بها می دهیم.

احمدی کمرپشتی ادامه داد : امروزه نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه سازمان هاست. تجهیزات جایگزین می شوند اما تجربه نیروهای انسانی مجرب اگر منتقل نشود هزینه های گزافی را به شرکت تحمیل می کند.

در ادامه این مراسم که بدلیل شرایط ویژه کرونایی در مدت کوتاهی برگزار شد تعدادی از همکاران خاطرات دوران همکاری خود را نقل کردند و لوح تقدیر اهدایی از ستاد تهران با امضای مدیرعامل محترم شرکت توسط مسولین منطقه به این دو همکار بازنشسته اهدا شد.