مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در دومین سفر خود طی یک هفته اخیر به شهرستان خمیر به قولی که در راستای کمک به نیازمندان شهرک جیحون داده بود، عمل و بسته های معیشتی کارکنان آبفا را به اهالی این روستا اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، امین قصمی با همراهی حجت الاسلام والمسلمین صالحی امام جمعه شهرستان با حضور در جمع مردم شهرک جیحون ضمن بررسی مطالبات اهالی، بسته های معیشتی را در اختیار نیازمندان قرار داد.

قصمی در این مراسم، کمک به نیازمندان را یکی از برنامه های ثابت مجموعه آب و فاضلاب عنوان کرد و افزود: کارکنان آبفا به مناسبت های مختلف کمک های نقدی و غیر نقدی خود را جمع آوری و در قالب های مختلف در اختیار نیازمندان قرار می دهند.

شهرک نوساز جیحون ۷۵ خانواری است که روند اسکان اهالی از ابتدای دی ماه آغاز شده است. عمده ساکنان این شهرک از افراد نیازمند هستند. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان هفته گذشته در سفر به شهرک جیحون، ضمن وعده کمک معیشتی به اهالی روستا، از اجرای طرح شبکه داخلی و خط انتقال آب به این روستا خبر داد که روند آبرسانی آن بزودی آغاز می شود.

در این روز همچنین کلنگ احداث یک باب مسجد با حضور امام جمعه و مدیرعامل آبفا به زمین شده شد.

گفتنی است، در این مراسم، حاج آقا لبخندان مشاور امور فرهنگی مدیرعامل، عمار حیدری امور فرهنگی و دینی آبفا، ابراهیم پرواز بخشدار مرکزی، صالح منصور نژاد رئیس شورای بخش مرکزی و جهانگیر حسین زاده مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خمیر نیز حضور داشتند.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا