رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد : براساس آمار ارائه شده در سامانه نظر سنجی قوه قضاییه ، دادگستری هرمزگان ، رتبه اول کشور در میزان رضایتمندی مراجعین را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ؛ رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: بر اساس آمار ارائه شده در سامانه نظر سنجی قوه قضاییه ، دادگستری استان هرمزگان با کسب رتبه اول کشور به لحاظ بیشترین میزان رضایتمندی مراجعین ، تندیس کرامت نخستین جشنواره ملی فناوری اطلاعات قوه قضاییه را به خود اختصاص داد.

علی صالحی خاطرنشان کرد: دادگستری استان هرمزگان همچنین در این جشنواره به عنوان استان برتر در استفاده بهینه از فناوری اطلاعات برگزیده شد و تندیس سیمین را کسب نمود و در حضور ریاست محترم قوه قضاییه مورد تقدیر قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه استان هرمزگان به عنوان یکی از استان های پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک قضایی در سطح کشور مطرح است خاطرنشان کرد ؛ افزایش رضایتمندی ارباب رجوع، شفافیت در عملکرد ، جلوگیری از فساد ، تسهیل امور مردم ، تسریع در رسیدگی ها ، کاهش اطاله دادرسی و صرفه جویی در هزینه ها از مهمترین فواید و مزیت های ارائه خدمات الکترونیک قضایی است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان موفقیت های حاصله را مرهون حرکت جهادی کارکنان دستگاه قضایی استان در جهت تکریم ارباب رجوع ، اهتمام به کار و دقت در امر خدمت رسانی به مردم برشمرد و از زحمات آنها خصوصاً در شرایط ویژه کرونا تقدیر و تشکر کرد.