مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در حاشیه بازدید از پروژه های توسعه ای سواحل مکران، از تشکیل میز توسعه سواحل مکران در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، هادی ابراهیمی در حاشیه بازدید از پروژه های توسعه ای سواحل مکران گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای منطقه مکران طرح ویژه ای دارد و میز مکران در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با روحیه جهادی شکل گرفته است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه هر طرحی باید برنامه ریزی لازم را جهت اجرایی شدن داشته باشد، افزود: به طور قطع کار بدون برنامه ریزی مناسب و دقیق خوب پیش نخواهد رفت؛ اما پروژه و فعالیتی که متناسب با برنامه ریزی دقیق باشد بسترساز توسعه و پیشرفت کشور است.

وی  از دیگر مواردی که سبب انجام کار‌های مدیریتی جهادی، سازنده و مطلوب می‌شود به داشتن نیت خالصانه و بدون شائبه اشاره کرد.

ابراهیمی افزود: با پای کار آوردن همه عوامل دست اندرکار در توسعه این منطقه سعی در این است که طرح جامعی شامل سرمایه گذاری کلان در حوزه های زیرساخت، مشاغل خرد و مشاغل متوسط در بخش های تعاون و سایر بخش های اقتصادی ورود کند.

وی تاکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع،  معاونت های اقتصادی، توسعه اشتغال و کارآفرینی و تعاون با هماهنگی مشاور وزیر در حوزه مکران برنامه ریزی های انجام دادند که انشالله در این سفر مقدماتش انجام داده می شود و در سفرهای بعدی با حضور سایر دست اندرکاران؛ طرح های ویژه ای برای این منطقه تعریف و با تامین سرمایه از سوی شرکت های تامین سرمایه شستا و صندوق بازنشستگی و سایر عوامل در جهت اشتغال منطقه و  توانمند سازی جوامع محلی اجرا می شود.

انتهای پیام