رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه ارتباط بین شهرداری و شورا باید ارتباط تنگاتنگ برای توسعه و آبادانی شهر باشد، گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات آنها از اولویت های شهرداری بندرعباس باشد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، مراسم معرفی و شروع بکار شهردار بندرعباس با حضور فاطمه جراره رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ، کناری فرماندار بندرعباس ، صادقی مدیرکل امور شهری استانداری ، اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس ، ارجمند سرپرست شهرداری و جمعی از مدیران مجموعه شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی و تشکر از شهردار سابق و اعضای سابق شورای شهر ، عنوان کرد :  شورای ششم در اولین گام خود شهردار بندرعباس را انتخاب کرد و با حکم وزیر کشور رسما مهدی نوبانی به عنوان شهردار بندرعباس منصوب و انتظار داریم باتوجه به شاخصه هایی که مد نظر شورا است شهردار بندرعباس در تسهیل در انجام امور اقدام کند تا رضایتمندی مردم شهر بندرعباس را به دنبال داشته باشد.

فاطمه جراره افزود: انتصاب مدیران توانمند و دلسوز در مجموعه شهرداری می تواند در انجام هرچه بهتر کارها به شهردار منتخب کمک کند تا این مجموعه با مشکل خاصی در زمینه های مختلف شهری روبرو نشود.

وی  تصریح کرد: مبارزه با فساد در شهرداری بندرعباس ، پاسخ بموقع به درخواست های مردم و خدمت خالصانه و صادقانه از دیگر برنامه های شهردار بندرعباس باشد تا در پایان شورای ششم مردم قضاوت کنند و انتظارات واقعی خود را از شورا و شهرداری دیده باشند.